ارزش خواندن دارد

فرزندانم مهمانانی در خانه هستند.

بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم"فرزندانم مهمانانی در خانه ام هستند و روزی از کنارم میروند"بلکه روزها با سرعت عجیبی میگذرند و آنهابه زودی زود از من جدا میشوند.

به خودم گفتم کدام یک مهم تر است: نظم خانه یا اینکه فرزندانم به خوبی از من یاد کنند؟

و کدام یک مهم تر است:خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندانم؟

کشف کرده ام آنها مهمانان من هستند و این باعث شد اولویاتم را تغییر بدهم، بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و آنهاست.

شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب و خودم را ملزم به اجرای آنها کردم و بقیه چیزها را بدون هیچ قید و شرطی ول کردم.

از عصبی شدن و داد زدن کم کردم و آرامش گرفتم،از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضی شدم که مقداری به هم ریخته است و کمی شلختگی در آن مشاهده میشود اما فرزندانی را تحویل گرفتم که آرامش دارند و از من و خشم هایم نمی نالند در نتیجه رابطه ی من و آنها بسیار قوی و زیبا شده است.

این نسخه را حتما تجربه کن.


/ 9 نظر / 20 بازدید
دکتر کیهان نیا

همانطور که مستحضر هستید در جامعه کنونی به دلیل عدم آشنایی کامل خانواده ها، نسبت به امر مهم ازدواج، متاسفانه آمار اختلاف خانوادگی و طلاق بطور چشمگیری افزایش یافته. دکتر کیهان نیا با سابقه بیشتر از 30 سال در زمینه مشاوره خانواده و ازدواج ، نویسنده 17 عنوان کتاب و همچنین کارشناس رسمی صدا و سیما با توجه به نیاز جامعه برآن شده است تا کلیه خدمات خود را از طریق نیای آنلاین در اختیار خانواده ها قرار دهد تا در حد وظیفه اجتماعی و توانایی خود قدمی در جهت تعدیل مشکلات خانوادگی بردارد. لذا از شما دوست گرامی خواهشمندیم با معرفی سایت دکتر کیهان نیا در وبلاگ پربازدید خود، ما را در انجام این وظیفه اجتماعی همراهی نمایید آدرس سایت مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده www.besooiekamal.com چنانچه برایتان مقدور هست سایت دکتر کیهان نیا را به لینک دوستان خود اضافه کنید دستتان را به گرمی میفشاریم.

فاطمه

چقدر قشنگ! کاش همه اینو درک میکردن، واقعا درسته، کاش همه ی پدر و مادرها این متن رو درک میکردن

زبل خان

دوست گرامی سلام منونم بابت لینک کردنم منم با افتخار لینکتون کردم خیلی وبلاگتون قشنگه ساده و در عین حال با طراوت

زبل خان

برای غم هایت مرهمی سراغ دارم ، دستانش پر از معجزه ، مهربانیش بی اندازه ، و بخشش پایانی ندارد. نزدیک است حتی از تو به خودت آشناست ... ...خدا ...

زبل خان

امروز می تونه روز قشنگی باشه اگر من هنر این را داشته باشم که قشنگ زندگی کنم. زیبا ببینم، زیبا نفس بکشم، زیبا صبر کنم و جز زیبایی در کالبد خاکی این دنیای فانی نبینم چون، اعتقاد به زیبایی خدا و آنچه که خالقش هست زندگی را زیبامیکند… سلام روزتون خيلي قشنگ…

تیردادحسینی

ســــــــــــــــلام... وبتون لایک داره... ممنون میشم به وب منم سر بزنی..

شاذه

خیلی قشنگه! با گوشت و خونم حسش کردم و سالهاست که دارم تمرینش می کنم. چهار تا بچه دارم و خوب می فهمم چی میگه...